Współpraca

Przedszkole „Bezpieczny Przedszkolak” w grudniu 2012 roku rozpoczęło współpracę z Fundacją Dziecięca Fantazja. Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją non-profit posiadającej status organizacji pożytku publicznego, której jedynym celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Fundacja z pomocą ludzi i firm wielkiego serca  dociera do tych dzieci, którym nie jest dane dożyć dorosłości. Celem Fundacji jest spełnić życzenia i fantazje każdego nieuleczalnie chorego dziecka w wieku od 3 do 18 lat, odpowiadając na zgłoszenia nadsyłane bezpośrednio przez same dzieci, przekazane przez ich najbliższych lub opiekunów medycznych. Wszystkie te działania  podejmujemy wspólnie z rodzicami naszych podopiecznych mając przekonanie, że razem można urzeczywistnić marzenia dzieci i sprawić im wiele radości i niezapomnianych wrażeń.